Karlstads RK 21/3 - 21/3 |
Klass 1 - Hoppning Lätt B bed. Två faser A:0 Kategori B + C + D Avd. A | |||||||||
16 anmälda, 16 startande, 4 placerade | |||||||||
Överdomare: Annika Skoglund | |||||||||
Hoppdomare: Eva Lundin | |||||||||
Banbyggare: Annika Skoglund | |||||||||
Plats | Ryttare | Häst | Premie | Fas I | Fas II | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Fel | Tid | Fel | Tid | ||||
1 | Maria Tellebo | Sunny Boy |   | ||||||
RyttarsäRS | Okänd - Okänd | 0 | 45,64 | 0 | 23,03 | ||||
2 | Frida Mannhard | Flying Boy |   | ||||||
Rudskogens RF | Okänd - Okänd | 0 | 48,54 | 0 | 27,78 | ||||
3 | Madeleine Westlund | Showgun |   | ||||||
Christinehamns PK | Okänd - Okänd | 0 | 51,30 | 0 | 28,37 | ||||
4 | Sanna Lander | Charlie Moon |   | ||||||
Karlstads RK | Horsemosens Charlie B - Belmondo | 0 | 44,56 | 0 | 31,69 | ||||
5 | Johanna Öjstrand | Alicia Arden |   | ||||||
Eda RF | Sweet Reclaim xx - Cawdor Hywel | 0 | 51,28 | 12 | 51,62 | ||||
6 | Karolina Werling | Jacqueline |   | ||||||
Karlstads RK | Monelco - Pendock Pioneer | 4 | 42,22 |   |   | ||||
7 | Emma Larsson | Wielka Argitska ox |   | ||||||
Christinehamns PK | Argo ox - Rusazcie ox | 4 | 46,97 |   |   | ||||
8 | Emma Öjstrand | Snickers |   | ||||||
Eda RF | Ripadals Jecell - Ripadals Bylon | 4 | 73,35 |   |   | ||||
9 | Sanna Andersson | Roxalena Sultana |   | ||||||
Filipstadsbygden | Mani - Euben | 8 | 51,97 |   |   | ||||
10 | Linn Backman | Burr |   | ||||||
Filipstads RK | Okänd - Okänd | 15 | 77,38 |   |   | ||||
11 | Emelie Scott | Grey Alder |   | ||||||
Karlstads RK | Okänd - Okänd | 22 | 84,88 |   |   | ||||
12 | Beatricé Allwoodson | Digger |   | ||||||
Säffle Ridklubb | Dino RNF - Priory Paintbox NFS 216 | Ute. |   |   |   | ||||
12 | Bodil Nyman | Quick Star |   | ||||||
Rudskogens RF | Ute. |   |   |   | |||||
12 | Karin Hahne | Sweet Merrie Philippa |   | ||||||
Kils RF | Sweet Demand xx - Merrie Marshall | Ute. |   |   |   | ||||
12 | Jenny Pethman | JE Amadeuz |   | ||||||
Åmåls Ridklubb | Eunicar PL - Alladin | Ute. |   |   |   | ||||
12 | Johanna Kall | Wild Fire |   | ||||||
Åmåls Ridklubb | Ute. |   |   |   | |||||
till toppen |
Klass 1 - Hoppning Lätt B bed. Två faser A:0 Kategori D Avd. B | |||||||
1 anmälda, 1 startande, 0 placerade | |||||||
Överdomare: Annika Skoglund | |||||||
Hoppdomare: Eva Lundin | |||||||
Banbyggare: Annika Skoglund | |||||||
Plats | Ryttare | Häst | Premie | Hoppning | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Fel | Tid | ||||
1 | Linnea Wiigh | Eira |   | ||||
Christinehamns PK | Glaz - Neon | Ute. |   | ||||
till toppen |
Klass 2 - Hoppning Lätt C bed. Två faser A:0 Kategori B Avd. A | |||||||||
6 anmälda, 6 startande, 2 placerade | |||||||||
Överdomare: Annika Skoglund | |||||||||
Hoppdomare: Eva Lundin | |||||||||
Banbyggare: Annika Skoglund | |||||||||
Plats | Ryttare | Häst | Premie | Fas I | Fas II | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Fel | Tid | Fel | Tid | ||||
1 | Madeleine Westlund | Showgun |   | ||||||
Christinehamns PK | Okänd - Okänd | 0 | 46,36 | 0 | 25,62 | ||||
2 | Christina Sjöström | Grallagh Diamond |   | ||||||
Wäse RF | 0 | 52,50 | 0 | 28,51 | |||||
3 | Jennifer Carlsson | Flash |   | ||||||
Säffle Ridklubb | Chester - Okänd | 0 | 50,77 | 0 | 32,64 | ||||
4 | Johanna Lüdge | Madame Bussi |   | ||||||
Säffle Ridklubb | Pegasus Buckey - Ekbäckens Epos | 0 | 42,66 | 0 | 37,81 | ||||
5 | Linus Gustafsson | Björksta Nord- Pan |   | ||||||
Åmåls Ridklubb | Pirat Pan - O´boy | 0 | 39,44 | 18 | 71,54 | ||||
6 | Emma Öjstrand | Snickers |   | ||||||
Eda RF | Ripadals Jecell - Ripadals Bylon | 0 | 52,86 | Ute. |   | ||||
till toppen |
Klass 2 - Hoppning Lätt C bed. Två faser A:0 Kategori C Avd. A | |||||||||
11 anmälda, 10 startande, 3 placerade | |||||||||
Överdomare: Annika Skoglund | |||||||||
Hoppdomare: Eva Lundin | |||||||||
Banbyggare: Annika Skoglund | |||||||||
Plats | Ryttare | Häst | Premie | Fas I | Fas II | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Fel | Tid | Fel | Tid | ||||
1 | Maria Tellebo | Sunny Boy |   | ||||||
RyttarsäRS | Okänd - Okänd | 0 | 39,70 | 0 | 20,95 | ||||
2 | Linn Backman | Burr |   | ||||||
Filipstads RK | Okänd - Okänd | 0 | 43,15 | 0 | 25,91 | ||||
3 | Therese Olsson | Östrahults Attack |   | ||||||
Wäse RF | Värnbergs Orion - Myrens Wilbur | 0 | 38,08 | 0 | 33,23 | ||||
4 | Camilla Fredriksson | Zenita |   | ||||||
Wirsbo RF | Okänd - Okänd | 0 | 48,92 | 0 | 35,82 | ||||
5 | Sanna Lander | Charlie Moon |   | ||||||
Karlstads RK | Horsemosens Charlie B - Belmondo | 0 | 49,75 | 4 | 26,62 | ||||
6 | Hillevie Nyman | Rapid Ease |   | ||||||
Rudskogens RF | Okänd - Okänd | 0 | 49,81 | 4 | 27,75 | ||||
7 | Beatricé Allwoodson | Digger |   | ||||||
Säffle Ridklubb | Dino RNF - Priory Paintbox NFS 216 | 4 | 48,62 |   |   | ||||
8 | Emma Larsson | Wielka Argitska ox |   | ||||||
Christinehamns PK | Argo ox - Rusazcie ox | 4 | 49,58 |   |   | ||||
9 | Johanna Öjstrand | Alicia Arden |   | ||||||
Eda RF | Sweet Reclaim xx - Cawdor Hywel | 4 | 68,13 |   |   | ||||
10 | Karolina Werling | Jacqueline |   | ||||||
Karlstads RK | Monelco - Pendock Pioneer | 8 | 55,76 |   |   | ||||
  |   | ||||||||
Karlstads RK | Smedhults Cavat RNF 44 - Saphire Crown |   |   |   |   | ||||
till toppen |
Klass 2 - Hoppning Lätt C bed. Två faser A:0 Kategori D Avd. A | |||||||||
12 anmälda, 10 startande, 3 placerade | |||||||||
Överdomare: Annika Skoglund | |||||||||
Hoppdomare: Eva Lundin | |||||||||
Banbyggare: Annika Skoglund | |||||||||
Plats | Ryttare | Häst | Premie | Fas I | Fas II | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Fel | Tid | Fel | Tid | ||||
1 | Bodil Nyman | Quick Star |   | ||||||
Rudskogens RF | 0 | 49,64 | 0 | 24,24 | |||||
2 | Frida Mannhard | Flying Boy |   | ||||||
Rudskogens RF | Okänd - Okänd | 0 | 57,50 | 0 | 24,33 | ||||
3 | Sanna Pedersen | Foxy Lady |   | ||||||
Fryksdalens RS | 0 | 53,03 | 0 | 32,72 | |||||
4 | Johanna Kall | Wild Fire |   | ||||||
Åmåls Ridklubb | 0 | 53,74 | 0 | 38,32 | |||||
5 | Alexandra Kåberg | Michiolac |   | ||||||
Kils RF | Kilduffahoo | 0 | 40,43 | 4 | 26,03 | ||||
6 | Sanna Andersson | Roxalena Sultana |   | ||||||
Filipstadsbygden | Mani - Euben | 0 | 46,09 | 4 | 31,68 | ||||
7 | Karin Hahne | Sweet Merrie Philippa |   | ||||||
Kils RF | Sweet Demand xx - Merrie Marshall | 0 | 40,03 | 12 | 59,06 | ||||
8 | Elisabeth Hellberg | Bazil |   | ||||||
Trossnäs FK | Okänd - Okänd | 4 | 43,22 |   |   | ||||
9 | Julia Bergstedt | Gunne Juice |   | ||||||
Rudskogens RF | Janus - Myrens Wilbur | 4 | 44,36 |   |   | ||||
10 | Jenny Pethman | JE Amadeuz |   | ||||||
Åmåls Ridklubb | Eunicar PL - Alladin | 4 | 46,84 |   |   | ||||
  |   | ||||||||
Grums Ridklubb | Okänd - Okänd |   |   |   |   | ||||
  |   | ||||||||
Rudskogens RF |   |   |   |   | |||||
till toppen |
Klass 2 - Hoppning Lätt C bed. Två faser A:0 Kategori D Avd. B | |||||||
1 anmälda, 1 startande, 0 placerade | |||||||
Överdomare: Annika Skoglund | |||||||
Hoppdomare: Eva Lundin | |||||||
Banbyggare: Annika Skoglund | |||||||
Plats | Ryttare | Häst | Premie | Hoppning | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Fel | Tid | ||||
1 | Linnea Wiigh | Eira |   | ||||
Christinehamns PK | Glaz - Neon | 0 | 43,50 | ||||
till toppen |
Klass 3 - Hoppning Lätt C bed. Två faser A:0 Kategori B Avd. A | |||||||||
9 anmälda, 9 startande, 3 placerade | |||||||||
Överdomare: Annika Skoglund | |||||||||
Hoppdomare: Eva Lundin | |||||||||
Banbyggare: Annika Skoglund | |||||||||
Plats | Ryttare | Häst | Premie | Fas I | Fas II | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Fel | Tid | Fel | Tid | ||||
1 | Jennifer Carlsson | Flash |   | ||||||
Säffle Ridklubb | Chester - Okänd | 0 | 45,30 | 0 | 24,70 | ||||
2 | Linnea op de Weegh | Plommona |   | ||||||
Grums Ridklubb | President G | 0 | 56,90 | 0 | 31,27 | ||||
3 | Cecilia Magnusson | Bessie |   | ||||||
Filipstads RK | Ripadals Bylon | 0 | 53,30 | 0 | 34,30 | ||||
4 | Christina Sjöström | Grallagh Diamond |   | ||||||
Wäse RF | 0 | 51,50 | 4 | 21,25 | |||||
5 | Gabriella Agorander | Sarie |   | ||||||
Sörmons RK | Lagun - Dandy | 0 | 49,20 | 4 | 33,40 | ||||
6 | Johanna Lüdge | Madame Bussi |   | ||||||
Säffle Ridklubb | Pegasus Buckey - Ekbäckens Epos | 0 | 46,00 | 4 | 36,70 | ||||
7 | Johanna Larsson | Manni |   | ||||||
Christinehamns PK | 4 | 73,00 |   |   | |||||
8 | Simon Jansson | Frankie |   | ||||||
Säffle Ridklubb | Okänd - Okänd | Ute. |   |   |   | ||||
8 | Linus Gustafsson | Björksta Nord- Pan |   | ||||||
Åmåls Ridklubb | Pirat Pan - O´boy | Utg. |   |   |   | ||||
till toppen |
Klass 3 - Hoppning Lätt C bed. Två faser A:0 Kategori C + D Avd. A | |||||||||
29 anmälda, 27 startande, 7 placerade | |||||||||
Överdomare: Annika Skoglund | |||||||||
Hoppdomare: Eva Lundin | |||||||||
Banbyggare: Annika Skoglund | |||||||||
Plats | Ryttare | Häst | Premie | Fas I | Fas II | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Fel | Tid | Fel | Tid | ||||
1 | Sofia Scott | Grey Alder |   | ||||||
Karlstads RK | Okänd - Okänd | 0 | 49,40 | 0 | 27,90 | ||||
2 | Hillevie Nyman | Rapid Ease |   | ||||||
Rudskogens RF | Okänd - Okänd | 0 | 49,50 | 0 | 31,11 | ||||
3 | Sofia MüntEriksson | Cavat |   | ||||||
Karlstads RK | okänd - okänd | 0 | 51,40 | 0 | 32,30 | ||||
4 | Sanna Pedersen | Foxy Lady |   | ||||||
Fryksdalens RS | 0 | 50,70 | 0 | 32,81 | |||||
5 | Isabelle Johansson | Buster Keaton |   | ||||||
Bellevue PRK | Okänd - Okänd | 0 | 47,20 | Ute. |   | ||||
6 | Anna Sjöström | Lady Fair |   | ||||||
Wäse RF | 4 | 39,47 |   |   | |||||
7 | Emma Gilbertsson | Princess Gunny |   | ||||||
Degerfors R&KS | Pantaco - Son of a Gun | 4 | 58,29 |   |   | ||||
8 | Alexandra Kåberg | Michiolac |   | ||||||
Kils RF | Kilduffahoo | 4 | 59,78 |   |   | ||||
9 | Johanna Fransson | Sunny Surprice |   | ||||||
Karlstads RK | - Pallas | 4 | 67,97 |   |   | ||||
10 | Jennie Kähäri | Billy The Kid |   | ||||||
Christinehamns PK | Okänd - Okänd | 4 | 68,48 |   |   | ||||
11 | Elisabeth Hellberg | Bazil |   | ||||||
Trossnäs FK | Okänd - Okänd | 4 | 76,32 |   |   | ||||
12 | Elin Arnfeldt | Fergus |   | ||||||
Fryksdalens RS | 8 | 48,34 |   |   | |||||
13 | Isabell Wikström | Teglovnens Sophie |   | ||||||
Grums Ridklubb | Manitu - Cansas | 8 | 48,52 |   |   | ||||
14 | Simone Haffling | Rex |   | ||||||
Wäse RF | 8 | 65,53 |   |   | |||||
15 | Sara Hellström | Lindens Murra |   | ||||||
Kils RF | Spinway Corona - Holens Ingolf | 8 | 78,06 |   |   | ||||
16 | Julia Bergstedt | Gunne Juice |   | ||||||
Rudskogens RF | Janus - Myrens Wilbur | 16 | 70,50 |   |   | ||||
17 | Therese Olsson | Östrahults Attack |   | ||||||
Wäse RF | Värnbergs Orion - Myrens Wilbur | Ute. |   |   |   | ||||
17 | Ida Sundell | Neos Bucephalos |   | ||||||
Wäse RF | Glaz - Nidshem | Ute. |   |   |   | ||||
17 | Madelene Sundh | Secret Silver |   | ||||||
Grums Ridklubb | Ute. |   |   |   | |||||
17 | Camilla Fredriksson | Zenita |   | ||||||
Wirsbo RF | Okänd - Okänd | Utg. |   |   |   | ||||
17 | Nathalie Cruse | Mirschya |   | ||||||
RyttarsäRS | Espri ox - Cashmir | Ute. |   |   |   | ||||
17 | Sofia Robertsson | Toblerone |   | ||||||
Eda RF | Ute. |   |   |   | |||||
17 | Jessica Appelgren | My Bell |   | ||||||
Rudskogens RF | Ute. |   |   |   | |||||
17 | Caroline Fahlgren | Fredriksbergs Nelly |   | ||||||
Sörmons RK | Jolly Roger RNF - Smedhults Cavat RNF | Ute. |   |   |   | ||||
17 | Julia Barnes | Charmör |   | ||||||
Karlstads RK | Ute. |   |   |   | |||||
17 | Maja Jonson | Golden Grove Nutmeg |   | ||||||
Fryksdalens RS | Ute. |   |   |   | |||||
17 | Malin Saarikoski | Nealy |   | ||||||
Säffle Ridklubb | Ute. |   |   |   | |||||
  |   | ||||||||
Grums Ridklubb | Okänd - Okänd |   |   |   |   | ||||
  |   | ||||||||
Karlstads RK | Smedhults Cavat RNF 44 - Saphire Crown |   |   |   |   | ||||
till toppen |
Klass 3 - Hoppning Lätt C bed. Två faser A:0 Kategori C Avd. B | |||||||
3 anmälda, 3 startande, 1 placerade | |||||||
Överdomare: Annika Skoglund | |||||||
Hoppdomare: Eva Lundin | |||||||
Banbyggare: Annika Skoglund | |||||||
Plats | Ryttare | Häst | Premie | Hoppning | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Fel | Tid | ||||
1 | Malin Lander | Esmeralda |   | ||||
Karlstads RK | 0 | 44,38 | |||||
2 | Sofia Astin | Seaview Pearl |   | ||||
Christinehamns PK | 8 | 49,72 | |||||
3 | Caroline Samuelsson | Miracos Mac Andrew |   | ||||
Fryksdalens RS | 25 | 90,10 | |||||
till toppen |
Klass 3 - Hoppning Lätt C bed. Två faser A:0 Kategori D Avd. B | |||||||
1 anmälda, 1 startande, 0 placerade | |||||||
Överdomare: Annika Skoglund | |||||||
Hoppdomare: Eva Lundin | |||||||
Banbyggare: Annika Skoglund | |||||||
Plats | Ryttare | Häst | Premie | Hoppning | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Fel | Tid | ||||
1 | Sandra Söderberg | Carmen |   | ||||
Wäse RF | 4 | 46,93 | |||||
till toppen |
Klass 4 - Hoppning Lätt D bed. A Clear Round Kategori B Avd. A | |||||||
6 anmälda, 6 startande, 2 placerade | |||||||
Överdomare: Annika Skoglund | |||||||
Hoppdomare: Eva Lundin | |||||||
Banbyggare: Annika Skoglund | |||||||
Plats | Ryttare | Häst | Premie | Hoppning | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Fel | Tid | ||||
1 | Simon Jansson | Frankie |   | ||||
Säffle Ridklubb | Okänd - Okänd | Ute. |   | ||||
1 | Linnea op de Weegh | Plommona |   | ||||
Grums Ridklubb | President G | 0 | 61,85 | ||||
1 | Cecilia Magnusson | Bessie |   | ||||
Filipstads RK | Ripadals Bylon | 19 | 90,10 | ||||
1 | Johanna Larsson | Manni |   | ||||
Christinehamns PK | 43 | 114,75 | |||||
1 | Christina Sjöström | Grallagh Diamond |   | ||||
Wäse RF | 0 | 57,23 | |||||
1 | Gabriella Agorander | Sarie |   | ||||
Sörmons RK | Lagun - Dandy | 0 | 60,20 | ||||
till toppen |
Klass 4 - Hoppning Lätt D bed. A Clear Round Kategori C Avd. A | |||||||
10 anmälda, 10 startande, 3 placerade | |||||||
Överdomare: Annika Skoglund | |||||||
Hoppdomare: Eva Lundin | |||||||
Banbyggare: Annika Skoglund | |||||||
Plats | Ryttare | Häst | Premie | Hoppning | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Fel | Tid | ||||
1 | Therese Olsson | Östrahults Attack |   | ||||
Wäse RF | Värnbergs Orion - Myrens Wilbur | 0 | 46,77 | ||||
1 | Simone Haffling | Rex |   | ||||
Wäse RF | 0 | 54,74 | |||||
1 | Jennie Kähäri | Billy The Kid |   | ||||
Christinehamns PK | Okänd - Okänd | 4 | 78,17 | ||||
1 | Jessica Fransson | Sunny Surprice |   | ||||
Karlstads RK | - Pallas | 0 | 54,93 | ||||
1 | Anngelica Andrén | Jass |   | ||||
Rudskogens RF | Danilo - Flight | 0 | 68,67 | ||||
1 | Louise Lennartsson | Isak |   | ||||
Wäse RF | Ute. |   | |||||
1 | Sara Hellström | Lindens Murra |   | ||||
Kils RF | Spinway Corona - Holens Ingolf | 4 | 59,35 | ||||
1 | Camilla Fredriksson | Zenita |   | ||||
Wirsbo RF | Okänd - Okänd | 0 | 55,78 | ||||
1 | Karin Emilsson | Happy Hugo |   | ||||
Nyeds & Ullerud | Möllans Crazy - Maraschino | 0 | 54,69 | ||||
1 | Julia Barnes | Charmör |   | ||||
Karlstads RK | 4 | 78,68 | |||||
till toppen |
Klass 4 - Hoppning Lätt D bed. A Clear Round Kategori C Avd. B | |||||||
3 anmälda, 3 startande, 1 placerade | |||||||
Överdomare: Annika Skoglund | |||||||
Hoppdomare: Eva Lundin | |||||||
Banbyggare: Annika Skoglund | |||||||
Plats | Ryttare | Häst | Premie | Hoppning | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Fel | Tid | ||||
1 | Sofia Astin | Seaview Pearl |   | ||||
Christinehamns PK | 0 | 53,20 | |||||
2 | Malin Lander | Esmeralda |   | ||||
Karlstads RK | 4 | 55,12 | |||||
2 | Caroline Samuelsson | Miracos Mac Andrew |   | ||||
Fryksdalens RS | 4 | 61,93 | |||||
till toppen |
Klass 4 - Hoppning Lätt D bed. A Clear Round Kategori D Avd. A | |||||||
17 anmälda, 17 startande, 5 placerade | |||||||
Överdomare: Annika Skoglund | |||||||
Hoppdomare: Eva Lundin | |||||||
Banbyggare: Annika Skoglund | |||||||
Plats | Ryttare | Häst | Premie | Hoppning | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Fel | Tid | ||||
1 | Anna Sjöström | Lady Fair |   | ||||
Wäse RF | 0 | 43,21 | |||||
2 | Elin Arnfeldt | Fergus |   | ||||
Fryksdalens RS | 0 | 53,60 | |||||
3 | Sofia MüntEriksson | Cavat |   | ||||
Karlstads RK | okänd - okänd | 0 | 52,92 | ||||
4 | Isabelle Johansson | Buster Keaton |   | ||||
Bellevue PRK | Okänd - Okänd | 0 | 64,53 | ||||
5 | Madelene Gustafsson | Baltazar |   | ||||
Grums Ridklubb | Okänd - okänd | 0 | 52,44 | ||||
6 | Sandra Söderberg | Carmen |   | ||||
Wäse RF | 4 | 66,97 | |||||
7 | Sofia Robertsson | Toblerone |   | ||||
Eda RF | 4 | 65,13 | |||||
8 | Caroline Fahlgren | Fredriksbergs Nelly |   | ||||
Sörmons RK | Jolly Roger RNF - Smedhults Cavat RNF | 4 | 79,50 | ||||
9 | Isabell Wikström | Teglovnens Sophie |   | ||||
Grums Ridklubb | Manitu - Cansas | 4 | 64,34 | ||||
10 | Nathalie Cruse | Mirschya |   | ||||
RyttarsäRS | Espri ox - Cashmir | 4 | 72,10 | ||||
11 | Lisa Hedlund | Bagheera |   | ||||
Karlstads RK | Okänd - Okänd | 4 | 65,31 | ||||
12 | Madelene Sundh | Secret Silver |   | ||||
Grums Ridklubb | 12 | 73,46 | |||||
13 | Maja Jonson | Golden Grove Nutmeg |   | ||||
Fryksdalens RS | Ute. |   | |||||
14 | Elin Arnfeldt | Rocco Star |   | ||||
Fryksdalens RS | Ute. |   | |||||
15 | Ida Sundell | Neos Bucephalos |   | ||||
Wäse RF | Glaz - Nidshem | Ute. |   | ||||
16 | Sofia Gustavsson | Sarino |   | ||||
Christinehamns PK | Asso Sarastro - Rocket | Ute. |   | ||||
17 | Malin Saarikoski | Nealy |   | ||||
Säffle Ridklubb | Ute. |   | |||||
till toppen |
Klass 4 - Hoppning Lätt D bed. A Clear Round Kategori D Avd. B | |||||||
1 anmälda, 1 startande, 0 placerade | |||||||
Överdomare: Annika Skoglund | |||||||
Hoppdomare: Eva Lundin | |||||||
Banbyggare: Annika Skoglund | |||||||
Plats | Ryttare | Häst | Premie | Hoppning | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Fel | Tid | ||||
  | Margareta Hector | Esse Goldbear |   | ||||
Säffle Ridklubb | Willoway Golddigger - Silverlea Buckskin |   |   | ||||
till toppen |