Karlstads RK 2007-10-07 |
Klass 4 - Hoppning Lätt D bed. Två omgångar A:0 och A:0 Kategori B Avd. A | |||
10 anmälda | |||
Överdomare: Magnus Nyman | |||
Hoppdomare: Linda Östberg | |||
Banbyggare: PerOlow Håård | |||
Startnr | Ryttare | Häst | |
---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Hästnr | |
1 | Filip Ågren | Kornelia RW1215 | |
Karlstads RK | Jesper - Coed Coch Targed | 116 | |
2 | Hanna Haster | Focas | |
Karlstads RK | Okänd | 85 | |
3 | Ida Jönsson | Hugo | |
SRS Hammarö | Nomad - Rabalder | 38 | |
4 | Ida Ljungberg | Gervides Torgrim | |
Karlstads RK | Helios 373 - Chaplin 261 | 50 | |
5 | Lisa Hedlund | Solbackas Pricilla | |
Grums Ridklubb | 99 | ||
6 | Alexandra Rystedt | Domino Z | |
Karlstads RK | intrig 378 - pågen 208 | 71 | |
7 | Madeleine Malmgren | Agent | |
Vålbergs RoKS | 54 | ||
8 | Madelen Segolsson | Lady | |
Eda RF | Okänd - Okänd | 113 | |
9 | Emelie Nordgren | Caprina | |
Alkvetterns RS | 90 | ||
10 | Filip Ågren | Finesse | |
Karlstads RK | 117 | ||
till toppen |
Klass 4 - Hoppning Lätt D bed. Två omgångar A:0 och A:0 Kategori C Avd. A | |||
15 anmälda | |||
Överdomare: Magnus Nyman | |||
Hoppdomare: Linda Östberg | |||
Banbyggare: PerOlow Håård | |||
Startnr | Ryttare | Häst | |
---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Hästnr | |
1 | Hedda Bergqvist Kringstad | Grace | |
Säffle Ridklubb | okänd | 9 | |
2 | Caroline Nilsson | Funlight Freja | |
Åmåls Ridklubb | okänd - okänd | 56 | |
3 | My Fredholm Erngren | Charmör | |
Karlstads RK | Okänd | 97 | |
4 | Julia Wärn-Holgersson | Monty Python | |
Eds RS | Ernford Jester | 81 | |
5 | |||
Sunne RF | 68 | ||
6 | Viola Lindström | Norrhaga Maretto | |
Grums Ridklubb | Maraschino - Ballestero | 49 | |
7 | Felicia Skulth | Bamse | |
Åmåls Ridklubb | 115 | ||
8 | Elin Lindholm | Munsboro Dapple | |
Karlstads RK | Okänd | 46 | |
9 | Julia Eken | Melcie | |
Arvika Ridklubb | Okänd - Okänd | 96 | |
10 | Ebba Persson | Lucy Angelina | |
Vålbergs RoKS | okänd - okänd | 66 | |
11 | Emmeli Åhs | Pimpinella RC 1023 | |
Karlstads RK | Julian RC 54 - Clifolen Wind RC 17 | 106 | |
12 | Malin Magnusson | Bam Bam | |
Eda RF | 89 | ||
13 | Amanda Hagberg | Mirabelle | |
Grums Ridklubb | Okänd | 119 | |
14 | Daniella Svensson | Popcorn | |
Grums Ridklubb | Salomon RNF S- - Peregrin RNF | 76 | |
15 | Johanna Lindmark | Lady M | |
Eda RF | Garryhinch Finn | 47 | |
till toppen |
Klass 4 - Hoppning bed. A Kategori C Avd. B | |||
2 anmälda | |||
Överdomare: Magnus Nyman | |||
Hoppdomare: Linda Östberg | |||
Banbyggare: PerOlow Håård | |||
Startnr | Ryttare | Häst | |
---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Hästnr | |
101 | Kajsa Gustafsson | Rory Fiona | |
Åmåls Ridklubb | Fort Tynion - Killadreenan Bobby | 21 | |
102 | Kristin Johansson | Nova | |
Alkvetterns RS | - | 86 | |
till toppen |
Klass 4 - Hoppning Lätt D bed. Två omgångar A:0 och A:0 Kategori D Avd. A | |||
18 anmälda | |||
Överdomare: Magnus Nyman | |||
Hoppdomare: Linda Östberg | |||
Banbyggare: PerOlow Håård | |||
Startnr | Ryttare | Häst | |
---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Hästnr | |
-1 | Elisabeth Mattsson | Nelson | |
Färjestads RK | 120 | ||
1 | Kristin Johansson | Ynysgerwyn Brenin Rodri | |
Alkvetterns RS | Newydd Lloyd | 33 | |
2 | Matilda Hedelin | Xena | |
Sunne RF | 98 | ||
3 | Elin Edman | Lövsjöens Polka | |
Hammarö RF | Palle - Cristalls Jolly Jumper | 107 | |
4 | Fanny Badh | Fairline | |
Eda RF | Flight RNF - Robin RNF | 7 | |
5 | Louise Eriksson | Texas | |
Sunne RF | Dart Light - Okänd | 15 | |
6 | |||
Eda RF | 48 | ||
7 | Emelie Lindberg | Woorviks Balo | |
Nora RSF | Marietons Jasper | 45 | |
8 | |||
Karlstads RK | 104 | ||
9 | Evelina Oskarsson | Iron Lady | |
Karlstads RK | Kestrel - okänd | 65 | |
10 | Louise Johansson | Gluggstugans Dodge | |
Rudskogens RF | Sweet Demand - Kingsettle Tankah | 35 | |
11 | Malin Carlsson | My Eneci Lady | |
Christinehamns PK | Barbour | 11 | |
12 | Alexandra Johansson | Early Morning Grey | |
Hammarö RF | Öxenholm Bobby RC 42 - Cannon RC 37 | 32 | |
13 | Johanna Lindmark | Flipper | |
Eda RF | 101 | ||
14 | Amanda Elvin | Mimii | |
Grums Ridklubb | Rolökke SwalloW - Flight | 14 | |
15 | Jessica Hägg | Tropical Heat | |
Åmåls Ridklubb | Okänd - Okänd | 24 | |
16 | Maja Olsson | Pumba | |
Rudskogens RF | okänd | 62 | |
17 | Janna Borell | What A Hotshot | |
Hammarö RF | Okänd - Okänd | 10 | |
till toppen |
Klass 4 - Hoppning bed. A Kategori D Avd. B | |||
3 anmälda | |||
Överdomare: Magnus Nyman | |||
Hoppdomare: Linda Östberg | |||
Banbyggare: PerOlow Håård | |||
Startnr | Ryttare | Häst | |
---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Hästnr | |
101 | Emelie Pettersson | Graffton Mr Mckenzie | |
Alkvetterns RS | Meonbury Mr McGreggor | 69 | |
102 | Helena Ruck | Shido | |
Alkvetterns RS | Thor - Disney | 70 | |
103 | Emma Kilhage | Virdarnas Smultron | |
Karlstads RK | Gullabos Herkules - Hoekhors Denny | 87 | |
till toppen |
Klass 3 - Hoppning Lätt C bed. Två omgångar A:0 och A:0 Kategori B Avd. A | |||
10 anmälda | |||
Överdomare: Magnus Nyman | |||
Hoppdomare: Linda Östberg | |||
Banbyggare: PerOlow Håård | |||
Startnr | Ryttare | Häst | |
---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Hästnr | |
1 | Lisa Hedlund | Solbackas Pricilla | |
Grums Ridklubb | 99 | ||
2 | Madelen Segolsson | Bumblebee´s Caramell | |
Eda RF | jesper RW 48 | 114 | |
3 | Sara HildingsdotterFritz | Apache | |
Kils RF | 109 | ||
4 | Madeleine Malmgren | Agent | |
Vålbergs RoKS | 54 | ||
5 | Erica Sandqvist | Mr. Baileys | |
Hagfors-Uddeholm | Lord Aramis - Horshaga Dandie | 72 | |
6 | Filip Ågren | Kornelia RW1215 | |
Karlstads RK | Jesper - Coed Coch Targed | 116 | |
7 | Jennifer Jansson | Starking | |
Christinehamns PK | 30 | ||
8 | Alexandra Rystedt | Domino Z | |
Karlstads RK | intrig 378 - pågen 208 | 71 | |
10 | Emelie Nordgren | Caprina | |
Alkvetterns RS | 90 | ||
11 | Lina Karlsson | Brodals Mistral | |
Trossnäs FK | Wildzangs Gloriant - Mirth Master | 40 | |
till toppen |
Klass 3 - Hoppning Lätt C bed. Två omgångar A:0 och A:0 Kategori C Avd. A | |||
35 anmälda | |||
Överdomare: Magnus Nyman | |||
Hoppdomare: Linda Östberg | |||
Banbyggare: PerOlow Håård | |||
Startnr | Ryttare | Häst | |
---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Hästnr | |
1 | Erika Fröman Svensson | Goldy | |
Karlstads RK | okänd - okänd | 17 | |
2 | Amanda Julsrud | Willy | |
Säffle Ridklubb | Okänd | 37 | |
3 | Veronika Hjalmarsson | Syldokka | |
Karlstads RK | Stormo Rusken - Prins Årvåk | 23 | |
4 | Malin Lindahl | Penny Lane | |
Sunne RF | The Hale Helios - Crut | 43 | |
5 | Mikaela Larsson | Yellow Hey | |
Sikfors RS | okänd - okänd | 42 | |
6 | Rebecca Nygren | Sunny Boy | |
SRS Hammarö | Okänd - Okänd | 58 | |
7 | My Fredholm Erngren | Charmör | |
Karlstads RK | Okänd | 97 | |
8 | Viola Lindström | Norrhaga Maretto | |
Grums Ridklubb | Maraschino - Ballestero | 49 | |
9 | Kristin Segolsson | Athlone Elsie | |
Eda RF | Okänd - Okänd | 112 | |
10 | Christina Sjöström | San Diego | |
Wäse RF | Okänd | 92 | |
11 | |||
Sunne RF | 68 | ||
12 | Emmeli Åhs | Pimpinella RC 1023 | |
Karlstads RK | Julian RC 54 - Clifolen Wind RC 17 | 106 | |
13 | Camilla Lundborger | Clefairi | |
Grums Ridklubb | Miclas Micado - Flight | 88 | |
14 | Hanna Svensson | Bella Donna | |
Grums Ridklubb | Orchis Morio x RP - Cognac RW | 93 | |
15 | Elin Lindholm | Munsboro Dapple | |
Karlstads RK | Okänd | 46 | |
16 | Johanna Larsson | Wielka Argitska ox | |
Wäse RF | Argo ox - Rusazcie ox | 41 | |
17 | Sanna T.Gewert | Charlie Moon | |
Trossnäs FK | Horsemosens Charlie B - Belmondo | 77 | |
18 | Julia Wärn-Holgersson | Monty Python | |
Eds RS | Ernford Jester | 81 | |
19 | Mikaela Sandqvist | Ma Donna | |
Hagfors-Uddeholm | Likstahöjdens Komet - Okänd | 73 | |
20 | Emelie Dahlin | Börsgårds Curazo | |
Hammarö RF | Källstorps Curry - Zansibar | 84 | |
21 | Julia Eken | Melcie | |
Arvika Ridklubb | Okänd - Okänd | 96 | |
22 | Madeleine Malmgren | Borka | |
Vålbergs RoKS | Okänd | 53 | |
23 | Isabella E Rosenqvist | Peter-PanIII | |
Åmåls Ridklubb | Nyckel - odensan eskapa | 12 | |
25 | Hedda Bergqvist Kringstad | Grace | |
Säffle Ridklubb | okänd | 9 | |
26 | Fanny Lundqvist | Karl XIII | |
Kils RF | Möllegaards Orion Suprice - Wärnanäs Peng | 102 | |
27 | Amanda Hagberg | Mirabelle | |
Grums Ridklubb | Okänd | 119 | |
28 | Jennifer Jansson | Munsboro Cecilia | |
Christinehamns PK | Okänd | 29 | |
29 | Caroline Nilsson | Funlight Freja | |
Åmåls Ridklubb | okänd - okänd | 56 | |
30 | Sara HildingsdotterFritz | Cola | |
Kils RF | 108 | ||
31 | Ebba Persson | Lucy Angelina | |
Vålbergs RoKS | okänd - okänd | 66 | |
32 | Felicia Skulth | Bamse | |
Åmåls Ridklubb | 115 | ||
33 | Johanna Lindmark | Lady M | |
Eda RF | Garryhinch Finn | 47 | |
34 | Malin Magnusson | Bam Bam | |
Eda RF | 89 | ||
35 | Daniella Svensson | Popcorn | |
Grums Ridklubb | Salomon RNF S- - Peregrin RNF | 76 | |
36 | Fanny Lundqvist | Sally | |
Kils RF | Okänd - okänd | 110 | |
till toppen |
Klass 3 - Hoppning bed. A Kategori C Avd. B | |||
1 anmälda | |||
Överdomare: Magnus Nyman | |||
Hoppdomare: Linda Östberg | |||
Banbyggare: PerOlow Håård | |||
Startnr | Ryttare | Häst | |
---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Hästnr | |
101 | Kajsa Gustafsson | Rory Fiona | |
Åmåls Ridklubb | Fort Tynion - Killadreenan Bobby | 21 | |
till toppen |
Klass 3 - Hoppning Lätt C bed. Två omgångar A:0 och A:0 Kategori D Avd. A | |||
36 anmälda | |||
Överdomare: Magnus Nyman | |||
Hoppdomare: Linda Östberg | |||
Banbyggare: PerOlow Håård | |||
Startnr | Ryttare | Häst | |
---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Hästnr | |
-1 | Hanna Fräjdin | Walfwestas Amie | |
Christinehamns PK | LL Möllegårdens Marco Polo - Silverlea Buckskin | 121 | |
1 | Maja Olsson | Pumba | |
Rudskogens RF | okänd | 62 | |
2 | Anne-Cathrine Jensen | Champange | |
Björklidens RS | Okänd - Okänd | 31 | |
3 | Janna Borell | What A Hotshot | |
Hammarö RF | Okänd - Okänd | 10 | |
4 | Malin Carlsson | My Eneci Lady | |
Christinehamns PK | Barbour | 11 | |
5 | Victoria Eklund | Nachtigall | |
Grums Ridklubb | Night-Power - Night-Star II | 13 | |
6 | Jessica Hägg | Tropical Heat | |
Åmåls Ridklubb | Okänd - Okänd | 24 | |
7 | Kristin Johansson | Ynysgerwyn Brenin Rodri | |
Alkvetterns RS | Newydd Lloyd | 33 | |
8 | Matilda Hedelin | Xena | |
Sunne RF | 98 | ||
9 | Malin Olsson | Maxman | |
Grums Ridklubb | Johannes - Emilasko 584 | 64 | |
10 | Maja Jonson | Golden Growe Nutmeg | |
Sunne RF | Anzar The Second - Oklay (c) Eleven Up | 36 | |
11 | Martine Iversby | Nilas | |
Åmåls Ridklubb | 27 | ||
12 | Anna Olsson | Marshall | |
SRS Hammarö | 60 | ||
13 | Johanna Lindmark | Flipper | |
Eda RF | 101 | ||
14 | Karoline Åslund | Chispa | |
Hagfors-Uddeholm | Rolls Royce - Buskaszi ox | 82 | |
15 | Emelie Andersson | Cherokee | |
Säffle Ridklubb | Okänd | 4 | |
16 | Cassandra Häll | Burnit | |
Karlstads RK | Rash - Opos | 25 | |
17 | Siri Nordquist | Aramina | |
Hagfors-Uddeholm | Chalif ox - Ronko Aramin ox | 57 | |
18 | Ellinor Lundin | Marsh Mellow | |
Torsby Ridklubb | Okänd | 51 | |
19 | Elisabeth Mattsson | Nelson | |
Färjestads RK | 120 | ||
20 | Sofia Scott | Grey Alder | |
Karlstads RK | Okänd - Okänd | 74 | |
21 | Fredrik Björnlod | Secret silver | |
Grums Ridklubb | Imp Irland | 95 | |
22 | Elsa Badh | Sariba ox | |
Eda RF | Argo - Armaniak | 6 | |
24 | Emelie Lindberg | Woorviks Balo | |
Nora RSF | Marietons Jasper | 45 | |
26 | |||
Eda RF | 48 | ||
27 | Ebba Bergkvist | Master Joe | |
SRS Hammarö | Okänd | 8 | |
28 | Fanny Badh | Fairline | |
Eda RF | Flight RNF - Robin RNF | 7 | |
29 | Emmelie Berg | Freddy | |
Sikfors RS | okänd - okänd | 94 | |
30 | Amanda Elvin | Mimii | |
Grums Ridklubb | Rolökke SwalloW - Flight | 14 | |
31 | Louise Johansson | Gluggstugans Dodge | |
Rudskogens RF | Sweet Demand - Kingsettle Tankah | 35 | |
32 | Kristin Olsson | Brian the chance | |
Åmåls Ridklubb | Zansibar - Hiawatha | 61 | |
33 | Michael Gerke | Novell | |
Karlstads RK | nawarro - narwal 1 | 55 | |
34 | Sofie Vitalis | Midnight Express | |
Sunne RF | Okänd - Okänd | 80 | |
35 | Sanna T.Gewert | Munsboro Ken | |
Trossnäs FK | okänd - okänd | 78 | |
36 | Cindi Andersson | Rafaello | |
Christinehamns PK | Rallik - Aroon | 2 | |
37 | Maja Olsson | Memphis AML | |
Rudskogens RF | Höjlunds Motley - Offem Aeneas | 63 | |
till toppen |
Klass 3 - Hoppning bed. A Kategori D Avd. B | |||
3 anmälda | |||
Överdomare: Magnus Nyman | |||
Hoppdomare: Linda Östberg | |||
Banbyggare: PerOlow Håård | |||
Startnr | Ryttare | Häst | |
---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Hästnr | |
101 | Emma Kilhage | Virdarnas Smultron | |
Karlstads RK | Gullabos Herkules - Hoekhors Denny | 87 | |
102 | Helena Ruck | Shido | |
Alkvetterns RS | Thor - Disney | 70 | |
103 | Alexandra Johansson | Early Morning Grey | |
Hammarö RF | Öxenholm Bobby RC 42 - Cannon RC 37 | 32 | |
till toppen |
Klass 2 - Hoppning Lätt B bed. Två omgångar A:0 och A:0 Kategori B Avd. A | |||
6 anmälda | |||
Banbyggare: PerOlow Håård | |||
Startnr | Ryttare | Häst | |
---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Hästnr | |
1 | Carl Jansson | Linhagens Rock Á Billy | |
Eda RF | Scrafton Night Owl - Revel Bali | 28 | |
2 | Filip Ågren | Cillton | |
Karlstads RK | Stackarps Billbau - Wärnanäs Joker | 118 | |
3 | Jennifer Jansson | Starking | |
Christinehamns PK | 30 | ||
4 | Sara HildingsdotterFritz | Apache | |
Kils RF | 109 | ||
5 | Kristin Segolsson | Colour Mix | |
Eda RF | Okänd - Okänd | 111 | |
6 | Sofia Inelind | Spiderman | |
Rudskogens RF | linksbury royalist - ekbäckens epos | 26 | |
till toppen |
Klass 2 - Hoppning Lätt B bed. Två omgångar A:0 och A:0 Kategori C Avd. A | |||
24 anmälda | |||
Banbyggare: PerOlow Håård | |||
Startnr | Ryttare | Häst | |
---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Hästnr | |
-1 | Maria Gustafson | Black Magician | |
Christinehamns PK | Black Magic Diamant - Leonardo | 19 | |
1 | Fanny Lundqvist | Karl XIII | |
Kils RF | Möllegaards Orion Suprice - Wärnanäs Peng | 102 | |
2 | Linnea Rennblad | Born To Be Broke | |
Torsby Ridklubb | Birdhill Clover - Knockreigh Pink Pearl | 91 | |
3 | Veronika Hjalmarsson | Syldokka | |
Karlstads RK | Stormo Rusken - Prins Årvåk | 23 | |
4 | |||
Nora RSF | Silverlea Top Hat - Valentin Bell RNF | 44 | |
5 | Anni Axelsson | Silfverrose Heaman | |
Säffle Ridklubb | Möllans Crazy RC - Holens Ingolf RC | 5 | |
6 | Rebecca Nygren | Sunny Boy | |
SRS Hammarö | Okänd - Okänd | 58 | |
7 | Mikaela Larsson | Yellow Hey | |
Sikfors RS | okänd - okänd | 42 | |
8 | Hanna Svensson | Bella Donna | |
Grums Ridklubb | Orchis Morio x RP - Cognac RW | 93 | |
9 | Amanda Julsrud | Willy | |
Säffle Ridklubb | Okänd | 37 | |
10 | Johanna Larsson | Wielka Argitska ox | |
Wäse RF | Argo ox - Rusazcie ox | 41 | |
11 | Johanna Lüdge | Romeo | |
Säffle Ridklubb | Okänd | 52 | |
12 | Elin Nyren | Fastforward | |
Christinehamns PK | 59 | ||
13 | Josefine Skoglund | Svea | |
Christinehamns PK | Horsem.Ch.Broun - Belesar | 75 | |
14 | Emelie Andersson | Chempion | |
Rudskogens RF | Sörbys Oboj - Robin | 3 | |
15 | Sara HildingsdotterFritz | Cola | |
Kils RF | 108 | ||
16 | Caroline Ahlstrand | Bombay | |
Säffle Ridklubb | Okänd | 1 | |
17 | Madeleine Malmgren | Borka | |
Vålbergs RoKS | Okänd | 53 | |
18 | Emelie Dahlin | Börsgårds Curazo | |
Hammarö RF | Källstorps Curry - Zansibar | 84 | |
19 | Christina Sjöström | San Diego | |
Wäse RF | Okänd | 92 | |
20 | Malin Lindahl | Penny Lane | |
Sunne RF | The Hale Helios - Crut | 43 | |
21 | Emma Karlsson | Joel | |
Björklidens RS | Okänd - Okänd | 39 | |
22 | Rosanna Guttke | Dakirs Feela | |
Eda RF | Dakir - Safed | 22 | |
23 | Fanny Lundqvist | Sally | |
Kils RF | Okänd - okänd | 110 | |
till toppen |
Klass 2 - Hoppning Lätt B bed. Två omgångar A:0 och A:0 Kategori D Avd. A | |||
19 anmälda | |||
Banbyggare: PerOlow Håård | |||
Startnr | Ryttare | Häst | |
---|---|---|---|
Klubb | Härstamning | Hästnr | |
-3 | Louisa Bodinger | Zorento | |
Christinehamns PK | Okänd | 105 | |
-2 | Tilda Antonsson | Natasha | |
Christinehamns PK | Russian Ivory xx - Mehar | 83 | |
-1 | Hanna Fräjdin | Walfwestas Amie | |
Christinehamns PK | LL Möllegårdens Marco Polo - Silverlea Buckskin | 121 | |
1 | Johanna Sem | My Honey | |
Torsby Ridklubb | Okänd - Okänd | 103 | |
3 | Anna Olsson | Marshall | |
SRS Hammarö | 60 | ||
4 | Emmelie Berg | Freddy | |
Sikfors RS | okänd - okänd | 94 | |
5 | Kajsa Gustafsson | Rory Shayra | |
Åmåls Ridklubb | Westside Frank - Fort Tynion | 20 | |
6 | Sofie Vitalis | Midnight Express | |
Sunne RF | Okänd - Okänd | 80 | |
8 | Maja Olsson | Memphis AML | |
Rudskogens RF | Höjlunds Motley - Offem Aeneas | 63 | |
9 | Maja Jonson | Golden Growe Nutmeg | |
Sunne RF | Anzar The Second - Oklay (c) Eleven Up | 36 | |
10 | Sandra Johansson | Rebecka | |
Eda RF | Okänd - okänd | 100 | |
11 | Ebba Bergkvist | Master Joe | |
SRS Hammarö | Okänd | 8 | |
12 | Sofia Scott | Grey Alder | |
Karlstads RK | Okänd - Okänd | 74 | |
13 | Jorid Tollefsböl | Furugutt | |
Eda RF | Elding - Alm Rigel | 79 | |
14 | Emelie Andersson | Cherokee | |
Säffle Ridklubb | Okänd | 4 | |
15 | Sanna T.Gewert | Munsboro Ken | |
Trossnäs FK | okänd - okänd | 78 | |
16 | Anne-Cathrine Jensen | Champange | |
Björklidens RS | Okänd - Okänd | 31 | |
17 | Frida Persson | Bacchus | |
Säffle Ridklubb | Dart Light RNF 113 - Strätes Karbino RNF 147 | 67 | |
18 | Hillevi Frohm | Gunne Juice | |
Rudskogens RF | Janus - Myrens Wilbur | 16 | |
till toppen |
Equipe - Datasystem för ridsport |