84 bilder |
Maja Olsson
& Memphis A Nyeds & Ulleruds RS |
Emelie
Andersson & Wilde Rose Säffle RK |
Madeleine
Malmgren & Vicktor Trossnäs FK |
Emelie Scott
& Boss Karlstads RK |
Hanna Svensson
& Lyckås Kalle Flygare Grums RK |
Emelie Scott
& Boss Karlstads RK |
Emelie
Överlien & Harry Potter Christinehamns PK |
Lina Karlsson
& Brodals Mistral Trossnäs FK |
Hanna Svensson
& Lyckås Kalle Flygare Grums RK |
Camilla
Lundborger & Clefairi Grums RK |
Erika
FrömanSvensson & Goldy Karlstads RK |
Isabelle
Åslund & Kamelia Hagfors-Uddeholms RK |
Anna Olsson
& Marshall Karlstads RK |
Sandra Olsson
& Eyes of Ice Säffle RK |
Christina
Sjöström & Lady Fair Wäse RF |
Malin Svedare
& Aveiro Karlstads RK |
Christina
Sjöström & Lady Fair Wäse RF |
Rebecca
Albinsson & Sarillo Sörmons RK |
Sofia Münt
& Dark Lady Karlstads RK |
Therese
Emilsson & Lizzy Hammarö RF |
Madeleine
Malmgren & Vicktor Trossnäs RK |
Emma Westin
& Sambucca Värmdö RK |
Emelie Scott
& Boss Karlstads RK |
Simone Haffling
& Rex Christinehamns PK |
Maja Brunzell
& Bensun Kils RF |
Johanna Larsson
& Wielka Argitska ox, Christinehamns PK |
Maja Brunzell
& Bensun Kils RF |
Sofia Karlsson
& Munsboro Claudy Fryksdalens RS |
Ellinor Lilja
& Regazzo Trossnäs FK |
Christina
Sjöström & San Diego Wäse RF |
Erika
FrömanSvensson & Goldy Karlstads RK |
Simone Haffling
& Rex Christinehamns PK |
Johanna Ludge
& Romeo Säffle RK |
Sofia
Münt-Eriksson & Dark Lady Karlstads RK |
Stephanie
Eriksson & Theea Kils RF |
Ebba Bergkvist
& Master Joe Sunne RF |
Amanda Isaksson
& Kasmir Rudskogens RF |
Malin Svedare
& Aveiro Karlstads RK |
Isabell
Karlsson & Creemully Bay Sunne RF |
Linus
Gustafsson & Rory Sharya Åmåls RK |
Anna Olsson
& Marshall Karlstads RK |
Anna Olsson
& Marshall Karlstads RK |
Linda Johansson
& Guy Hagfors-Uddeholms RK |
Jessica
Appelgren & Carnival Steel Wäse RF |
Jessica
Appelgren & Carnival Steel Wäse RF |
Jessica
Appelgren & Carnival Steel Wäse RF |
Linda Johansson
& Guy Hagfors-Uddeholms RK |
Prisutdelning i
klass 2, LC, kat D (plats 3 - 6) |
Kajsa
Gustafsson & Grallagh Diamond Åmåls RK |
Rebecca Nygren
& Sunny Boy Karlstads RK |
Rebecca Nygren
& Sunny Boy Karlstads RK |
Anngelica
Andrén & Jass Rudskogens RF |
Karoline
Åslund & Kamelia Hagfors-Uddeholms RK |
Prisutdelning i
klass 1, LB, kat C |
Sandra Olsson
& Eyes of Ice Säffle RK |
Johanna Sem
& My Honey Torsby RK |
Amanda Isaksson
& Kasmir Rudskogens RF |
Amanda Isaksson
& Kasmir Rudskogens RF |
Sofia Scott
& Grey Alder Karlstads RK |
Johanna Sem
& My Honey Torsby RK |
Louise Järner
& Pixie Pie Hammarö RF |
Sofia Scott
& Grey Alder Karlstads RK |
Louise Järner
& Pixie Pie Hammarö RF |
Therese
Emilsson & Lizzy Hammarö RF |
Ellinor Lundin
& Marsh Mellow Torsby RK |
Therese
Emilsson & Lizzy Hammarö RF |
Jessica
Appelgren & Carnival Steel Wäse RF |
Therese
Emilsson & Lizzy Isabella Sandberg & Pandora |
Ida Sundell
& Neos Bucephalos Wäse RF |
Hanna Svensson
& Lyckås Kalle Flygare Grums RK |
Ida Ljungberg
& Gervides Torgrim Karlstads RK |
Hanna Svensson
& Bella Donna Grums RK |
Emma Kilhage
& Chantie Karlstads RK |
Madeleine
Malmgren & Vicktor Trossnäs FK |
Louise Eriksson
& Texas Sunne RF |